KONST / Litografier / Litografier 7528401
nr 752 8401
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografier, 2 st. Peter Dahl (f. 1934), "Frigörelsen", signerade, 350 + 351/375, 25x18, oramade
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:17:17
9/4 11:11:09
Peter Dahl (f. 1934)